» Strona Główna » Poradnik: obsługa Steam

Po zalogowaniu się na konto Steam mamy do dyspozycji kilka przydatnych funkcji, które postaramy się objaśnić w niniejszym poradniku.Zmień użytkownika - w przypadku posiadania więcej niż jednego konta Steam, opcja umożliwia nam przelogowanie użytkownika.
Przejdź w tryb offline - jeżeli nie życzymy sobie, aby Steam pobierał nam transfer, możemy przejść w tryb Offline.
Sprawdź dostępność aktualizacji klienta... - standardowa procedura odnośnie aktualizacji oprogramowania Steam oraz konkretnych gier.
Sprawdź dostępność aktualizacji sterowników... - przydatna opcja do zaktualizowania swoich aktualnych sterowników do karty graficznej.
Utwórz lub przywróć kopię zapasową gry - w przypadku utraty jednego lub więcej plików danej gry, możemy ją w szybki sposób przywrócić do stanu przed wykonaniem kopii.
Ustawienia - ustawienia konta, interfejsu, znajomych itd.Szczegóły, lista, siatka gier - informacje odnośnie konkretnej gry, tryby wyświetlania lista/ikony.
Tryb mini, Big Picture - znaczące zmniejszenie okno Steam do samych gier lub jego maksymalne powiększenie z nowym designem Steam.
Znajomi, gracze, serwery - listy poszczególnych zagadnień.
Zrzuty ekranu - po wykonaniu screenshot'a jest on automatycznie przenoszony do Steam do ewentualnej późniejszej oprawki i upublicznienia.
Ekwipunek - zakupione przedmioty ze sklepu Steam, podarunki od znajomych, dodatki go gier itd."ZNAJOMI" - pozwolę sobie opisać krótko ową funkcję z powodu jej prostoty, a mianowicie umożliwia ona zmianę statusu dla znajomych, avatar, pseudonim, przejść w tryb offline itd.Wyświetl bibliotekę gier - wszystkie nasze dotychczasowe gry, które dodaliśmy do konta.
Aktywacja produktu w Steam - tutaj wpisujemy CD KEY do naszej gry.
Wykorzystaj kod zasilenia - jak domniewam opcja umożliwia "zasilenie" wirtualnego portfela z możliwością późniejszego zakupu produktów w ich sklepie.
Zarządzaj prezentami... - opcja wysyłki wymarzonego prezentu dla znajomego bądz jego wykorzystanie u siebie na koncie.
Dodaj grę spoza Steam - może to być Mario, Pokemony czy cokolwiek, której nie obsługuje platforma Steam. Te gry nie będą dostępne dla znajomych."POMOC" - jak nazwa wskazuje, udostępnia nam regulamin Steam, pomoc techniczną, umowę zawartą z Steam, informacje o systemie oraz informacje o samym programie i jego ekipie.
POWERED BYCOPYRIGHT STEAM-KEY © 2011.Wszelkie prawa zastrzeżone!

Program Partnerski  |  Polityka Prywatności, Regulamin